Plenery fotograficzne

Foto Open'er Plenery fotograficzne

Aktualności plenerowe:

Pomimo chlapy, błota i deszczu Lanckorona nie straciła swojej magicznej aury, z powodu której trudno było nam się rozstać... ale stało się; po długich i czułych pożegnaniach rozjechaliśmy się na cztery strony świata.

Wernisaż wystawy poplenerowej - Bytom[3M] w Galerii "Na poziomie" bytomskiej Agory.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na wystawę prac uczestników pleneru Bytom [3M]. Wernisaż odbył się 17 lutego o godzinie 16.oo w Galerii Na Poziomie w Agorze Bytom. A jak na nim było, można zobaczyć w naszej galerii Fotoreportaże - Bytom 3M. Wystawa potrwa do 12 marca br.

Zapraszamy na kolejny plener fotograficzny; będzie to część pierwsza z cyklu 3M. W dniach 23-26 luty naszą grupę poraz kolejny będzie gościć magiczna Lanckorona. Formuła pleneru nie odbiegnie zanadto od tej, którą już znacie z poprzednich wyjazdów; w planie rzeczowe (jak zawsze) wykłady, fotografowanie pod okiem specjalistów oraz tak zwana część "rozrywkowo-artystyczna". Zapraszamy.

Kolejny plener dobiegł końca - dzisiaj musieliśmy pożegnać się z magiczną Lanckoroną. Mamy nadzieję, że oprócz wspomnień pozostaną Wasze i nasze fotografie, które uświetnia galerię Fotoopenera i wystawę poplenerową w hotelu Modrzewiówka.

Kontakt:

  • e-mail: missluta(malpa)gmail.com
  • tel: +48 602654560
Wspólpracujemy z:
Fotografia Piktorialna 7 las 7 las Informator pszczyński Powiat Puławski Klub Brama CKIR Starostwo powiatowe pszczyna Narodowe centrum kultury Związek polskich artystów fotografików Noclegi Lanckorona : Hotel i SPA Modrzewiówka Fotoopener Fotoopener Fotoopener Konkursy fotograficzne Foto info - fotografia Bytomskie Centrum Kultury Portal fotografii czarno białej Koncert, imprezy, rozrywka Agora Bytom Bytom Telewizja Silesia polska kultura niezalezna miejsca i wydarzenia blisko ciebie Ferwa... Wiecej niz magazyn Fotoopener Miesiecznik rynek 7 gfoto - fotografia i obróbka