Plenery fotograficzne

Foto Open'er Plenery fotograficzne

Aktualności plenerowe:

Kolejny plener dobiegł końca - dzisiaj musieliśmy pożegnać się z magiczną Lanckoroną. Mamy nadzieję, że oprócz wspomnień pozostaną Wasze i nasze fotografie, które uświetnia galerię Fotoopenera i wystawę poplenerową w hotelu Modrzewiówka.

Zapraszamy do Lanckorony w dniach od 9 do 11 grudnia 2011 roku na plener fotograficzny połączony z warsztatami, który odbędzie się podczas dorocznego festiwalu „ Anioł w Miasteczku”.

... i już po wszystkim. Plener Bytom 3M dobiegł konca. Dziękujemy wszystkim za udział.

BYTOM 3M [miasto, masa, maszyna] to pierwsze na Śląsku spotkania fotograficzne promujące przestrzeń miejską malowniczego miasta, w którym wieloletnia tradycja staje twarzą w twarz z nowoczesnością.

W pięknych plenerach najbardziej uroczych miejsc w Polsce spotykamy się na kursach fotografii o jakiej może marzyłeś, ale brak wiedzy i stosownego warsztatu stał na przeszkodzie…

Kontakt:

  • e-mail: mwielomski(malpa)gmail.com
  • tel: +48 602 459 867
Wspólpracujemy z:
Fotografia Piktorialna 7 las 7 las Informator pszczyński Powiat Puławski Klub Brama CKIR Starostwo powiatowe pszczyna Narodowe centrum kultury Związek polskich artystów fotografików Noclegi Lanckorona : Hotel i SPA Modrzewiówka Fotoopener Fotoopener Fotoopener Konkursy fotograficzne Foto info - fotografia Bytomskie Centrum Kultury Portal fotografii czarno białej Koncert, imprezy, rozrywka Agora Bytom Bytom Telewizja Silesia polska kultura niezalezna miejsca i wydarzenia blisko ciebie Ferwa... Wiecej niz magazyn Fotoopener Miesiecznik rynek 7 gfoto - fotografia i obróbka