Plenery fotograficzne

Foto Open'er Plenery fotograficzne

2012-11-30

Supraśl - mała ojczyzna Wiktora Wołkowa

czyli śladami mistrzów fotografii

Supraśl – do widzenia, do jutra…

Czas spędzony na plenerze w Supraślu minął nadzwyczaj szybko. Jak zwykle za szybko, gdy spędza się go w dobrym towarzystwie i na robieniu rzeczy przyjemnych. Pomimo mało łaskawej aury, grasowaliśmy z aparatami po miasteczku i gminie od świtu do zmierzchu. Listopadowa pora ma swoje zalety; można wylegiwać się aż do 6 rano, co w porównaniu z letnią pobudką o 3.30 wydaje się prawie południem. Już o piętnastej  można było dać odpocząć naszym aparatom,  złożyć statywy  i udać się na zasłużony obiadek.  Po zmroku miasteczko także oferowało nam swoje atrakcje; wizyta w galerii Wiktora Wołkowa, koncert muzyki dawnej lub spektakl w teatrze Wierszalin. Jednakże naszym priorytetem była fotografia. Po krótkim odpoczynku znowu szable w dłoń i każdy przykuwał się do komputera. Czas naglił, ponieważ koniec roku bliski, więc dni niewiele na stworzenie naszego wspólnego plenerowego dziecka czyli kalendarza z pejzażami supraskimi. Poród okazał się udany, dzidziuś wyjątkowej urody co można było doświadczyć w CKiR na wernisażu 15 grudnia; dla ducha i oka fotografie poplenerowe, dla ciała supraskie kulinarne specjały tatarskie. No i wyjątkowe wydarzenie: kalendarz ze znakomitymi pracami plenerowiczów, kalendarz jakich mało w Polsce: artystyczny, świetnie wydany edytorsko.                                                                                                                                            

Cóż więcej trzeba zatem? Tylko czekać na kolejne spotkanie fotoopenerowe. I takie będzie niebawem bo już w styczniu! I to wyjątkowe, bo Fotoopener wchodzi na nowy, wyższy poziom z wielką korzyścią dla uczestników. Ale to w kolejnej wiadomości plenerowej...

 

Dziękując raz jeszcze wszystkim ludziom nam życzliwym; zarówno organizatorom jak i uczestnikom, nie żegnamy się, tylko mówimy… „ do widzenia, do jutra”.

Autorami zdjęć reportażowych w poniższej galerii są: Ewa Klimaszewska, Daria Pawęda, Renata Wojciechowska, Daniel Ejsymont, Piotr Pecho, Bogdan Białczak, Edmund Basałyga, Mariusz Linkiewicz, Agnieszka Tomiczek, Fotoopener.

Kontakt:

  • e-mail: missluta(malpa)gmail.com
  • tel: +48 602654560
Wspólpracujemy z:
Fotografia Piktorialna 7 las 7 las Informator pszczyński Powiat Puławski Klub Brama CKIR Starostwo powiatowe pszczyna Narodowe centrum kultury Związek polskich artystów fotografików Noclegi Lanckorona : Hotel i SPA Modrzewiówka Fotoopener Fotoopener Fotoopener Konkursy fotograficzne Foto info - fotografia Bytomskie Centrum Kultury Portal fotografii czarno białej Koncert, imprezy, rozrywka Agora Bytom Bytom Telewizja Silesia polska kultura niezalezna miejsca i wydarzenia blisko ciebie Ferwa... Wiecej niz magazyn Fotoopener Miesiecznik rynek 7 gfoto - fotografia i obróbka