Plenery fotograficzne

Foto Open'er Plenery fotograficzne

2011-11-15

Bytom [3M]

Miasto Masa Maszyna

... i już po wszystkim. Plener Bytom 3M dobiegł konca. Dziękujemy wszystkim za udział.

Trzeba przyznać, że było nad wyraz udanie. Bytom jak zwykle dopisał - kadrów nikomu zabraknąc nie mogło. Mamy nadzieję, że wieczorne wykłady pomogły wam rozwinąć wasze spojrzenie na temat fotografii miejskiej i być może pozwolą wam od czasu do czasu spojrzeć na nią z innej perspektywy. W każdym razie, zachęcamy do eksperymentów. 

 

Teraz już tylko czekamy na owoce waszych prac. Zostaną pokazane one w Galerii Agora podczas wystawy, której wrenisaż odbędzie się 17 lutego. Serdecznie zapraszamy! Po takim plenerze może być tylko wyśmienicie.

 

A już teraz zapraszamy na kolejny plener. Tym razem gwałtowna zmiana klimatów bo z 'charakternego' Bytomia przenosimy sie do sielankowej Lanckorony. Wiecej informacji już w krótce. 

Kontakt:

  • e-mail: missluta(malpa)gmail.com
  • tel: +48 602654560
Wspólpracujemy z:
Fotografia Piktorialna 7 las 7 las Informator pszczyński Powiat Puławski Klub Brama CKIR Starostwo powiatowe pszczyna Narodowe centrum kultury Związek polskich artystów fotografików Noclegi Lanckorona : Hotel i SPA Modrzewiówka Fotoopener Fotoopener Fotoopener Konkursy fotograficzne Foto info - fotografia Bytomskie Centrum Kultury Portal fotografii czarno białej Koncert, imprezy, rozrywka Agora Bytom Bytom Telewizja Silesia polska kultura niezalezna miejsca i wydarzenia blisko ciebie Ferwa... Wiecej niz magazyn Fotoopener Miesiecznik rynek 7 gfoto - fotografia i obróbka