Plenery fotograficzne

Foto Open'er Plenery fotograficzne

2012-05-30

Lwów Mon Amour

Lwów Mon Amour. Lwowska przygoda fotograficzna dobiegła końca.

Zachwyciło nas to miasto; zarówno tych, którzy odwiedzili gród Lwa po raz pierwszy, jak i stałych bywalców Kresów dawnej Rzeczpospolitej. Fakt, że Lwów jest miastem europejskim nie ulega wątpliwości. Przede wszystkim dla nas sprawa pierwszorzędna to to, że jest także fascynujący fotograficznie. Motywy niekiepskie i wielka ich mnogość czynią to miejsce nadzwyczaj atrakcyjne. Dodatkowym atutem jest wyborny koniak i piwo pszeniczne, tudzież wódeczka… czyli coś dla styranego całodziennym fotografowaniem ducha…Panowie ponadto mogli nacieszyć oczy widokiem pięknych Ukrainek, niestety w tym względzie Ukraińcy nie są tak atrakcyjni. Podobno ich męskie walory można docenić dopiero przy bliższym poznaniu. Spotkaliśmy się także z lwowskimi fotografami z tamtejszego klubu oraz interesującą formacją Biały Kwadrat, uprawiającą  fotograficzne techniki szlachetne.


„I gdybym się kiedyś urodzić miał znów, to tylko we Lwowie.” Niestety nie urodzimy się znów ani we Lwowie, ani w innym pięknym miejscu, ale na kolejny plener na pewno możemy tam pwrócić, czego Wam i sobie życzymy.

Zdjęcia reportażowe z pleneru wykonali: Anna Faber, Aneta Mudyna, Katarzyna Kafka, Ola Zapolska oraz "Henry" Pilch

Kontakt:

  • e-mail: missluta(malpa)gmail.com
  • tel: +48 602654560
Wspólpracujemy z:
Fotografia Piktorialna 7 las 7 las Informator pszczyński Powiat Puławski Klub Brama CKIR Starostwo powiatowe pszczyna Narodowe centrum kultury Związek polskich artystów fotografików Noclegi Lanckorona : Hotel i SPA Modrzewiówka Fotoopener Fotoopener Fotoopener Konkursy fotograficzne Foto info - fotografia Bytomskie Centrum Kultury Portal fotografii czarno białej Koncert, imprezy, rozrywka Agora Bytom Bytom Telewizja Silesia polska kultura niezalezna miejsca i wydarzenia blisko ciebie Ferwa... Wiecej niz magazyn Fotoopener Miesiecznik rynek 7 gfoto - fotografia i obróbka